Načítám Akce

« Všechny Akce

Koncert ŠMRNC

3. září 14:00 - 16:00

Zveme Vás na vystoupení staropražské kapely „ŠMRNC“, která ozdobí a citlivě atmosféru Klášterní zahrady dne 3. 9. 2022 od 14:00 doladí pečlivě vybranými kusy, presentovanými barvitým souzvukem accordeonu, houslí, clarinetu, kytary, kontrabassu a i vybroušeným vocalem, linoucím se z hrdel všech pěti protagonistů. Kdo v den konání Žatecké dočesné 2022 do zahrady klášterní zavítá, jistě nebude kulturním zážitkem zklamán.

Kapela o sobě: „Velevážení příznivci a milci časů dávno minulých, nikterak však zašlých, dovolujeme si a je nám ctí Vám představit uskupení muzikantské, kteréžto veselé i nostalgické písně z přelomu a počátku století minulého vyhledává a je s bujarostí sobě vlastní při rozličných příležitostech předváděti se hotoví.
Repertoir našeho tělesa tohoto čítá množství popěvků známých i neznámých od písní authorů z lidu, zpívaných chudinou na pražských dvorcích za pěťák, či misku polévky až po famosní šlágry komponistů zvučných jmen, znějících tehdy v lesku stříbrného plátna z úst ne menších hvězd, než Oldřicha Nového, Vlasty Buriana a jim podobných.“

Vstup zdarma po celý den.

Podrobnosti

Datum:
3. září
Čas:
14:00 - 16:00

Místo konání

Klášterní zahrada
třída Obránců míru
Žatec, Ústecký 438 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 725 861 895
Webová stránka:
https://www.chchp.cz/