Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Žatec žije vínem a hudbou

27. 8. 2021 18:00 - 22:00

Víte, že v Klášterní zahradě v Žatci máme kromě chmelnice i vinici a pozůstatek vinného sklepa?
Pojďte se s námi vrátit k této tradici, kdy pěstování chmele a vína se prolínalo ruku v ruce a oslavme spolu zcela netradičně a poprvé – VÍNO!
Dne 27. srpna od 18:00 se Vám představí lokální Vinařství Němeček a Vinařství Vičice Mikulášek s jejich nabídkou vín a v úvodu se dozvíte několika slovy o tradici pěstování vína v regionu Nechranické přehrady.
K hudebnímu prožitku Vám bude hrát Cimbálová Muzika Milana Broučka, za pěveckého doprovodu Vlaďky Bauerové. Jsme velice poctěni, že pan Brouček a jeho přátelé přijali naše pozvání a již podruhé zazní Žatcem jejich hudba, která poskytuje zcela mimořádný zážitek v propojení klasických nástrojů s různými žánry, od tradičního folklóru, čardáše, po rockové, filmové a popové hity, až po latinské rytmy. Sbor je složen převážně z profesionálních hráčů, kteří působí např. v Orchestru Národního Divadla, Plzeňské filharmonie atd. Pan Milan Brouček spolupracuje se známými osobnostmi, např. mezzosopranistkou Editou Adlerovou, Václavem Noidem Bártou a s již zmíněnou Plzeňskou filharmonií. Podmanivý zpěv jazzové, bluesové a chansonové zpěvačky Vlaďky Bauerové jen plně dokreslí tento mimořádný zážitek a pohladí Vás po duši. Doprovod cimbálu, akordeonu a smyčců, jejímu sametovému hlasu přidává další rozměr.
Můžete se těšit na koncert plný emocí a prožitků a právě před dvěma lety nám to již v Žatci dokázali, kdy se zaplnilo náměstí do posledního místa.
Občerstvení zajištěno.
Vstup na akci je dobrovolný.

Podrobnosti

Datum:
27. 8. 2021
Čas:
18:00 - 22:00
Webová stránka:
https://www.chchp.cz/

Pořadatel

ŽOK

Místo konání

Klášterní zahrada
třída Obránců míru
Žatec, Ústecký 438 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 725 861 895
View Místo konání Website
CzechEnglishGerman