Královská cesta chmele a piva

Za tajemstvím pěstování chmele a vaření piva do světa Homolupulů

Zveme vás do míst, kde je pivo a chmel doma. Homo Lupulus – člověk chmelový. Dávná civilizace statných mužů a něžných žen, obývající chmeloviště na Žatecku, dala světu nelepší chmel, atletiku, pivo, notový klíč, sedmý schod a mnoho dalšího. Královský pivovar Krušovice, Chrám Chmele a Piva v Žatci, Chmelařské Muzeum, Muzeum Homolupulů, Zámek Stekník a Žatecký pivovar vám odhalí mnohá tajemství. Jsme připraveni na všechny generace včetně těch nejmladších a těšíme se na vás.

Výstupem tohoto projektu je tištěný průvodce (letáček), ve kterém je jedna část věnovaná soutěži (prostoru na razítka). A kde letáčky najdete? U nás všech nebo vám je předáme třeba na veletrzích cestovního ruchu. 

Na facebooku najdete náš profil , abychom mohli komunikovat a vzájemně se informovat. Na něm se o nás dozvíte základní informace, abyste si mohli výlety k nám naplánovat. Také vás budeme pravidelně informovat o našich akcích, festivalech, výstavách, novinkách a vy tak získáte další důvody k nám zavítat. Pokud ho budete sledovat a sdílet, budeme rádi a děkujeme. 

A máme pro vás i soutěž. Když nás všechny navštívíte, můžete vyhrát zajímavé ceny, které vám předáme na největších slavnostech chmele a piva na světě – Žatecké Dočesné. A protože víme, že se vše stihnout za rok nedá, časově je soutěž neomezená. Letáčky na razítka najdete u nás nebo vám je předáme třeba na veletrzích cestovního ruchu.

Pokud k nám plánujete cestu, doporučujeme se předem na všech místech objednat (telefonicky či emailem) a domluvit na prohlídkách.

Dej bůh štěstí ! Chmelu, chmel !

CzechEnglishGerman